Okrugli stol “O mizoginiji” održao se 23.01.2017. u Art kinu Rijeka kao uvodni razgovor kojim se ukratko predstavio program Kino učinoica: gledaj mizoginiju, program koji je u cijelosti osmišljen od strane sadašnjih i bivših studenata/ica kulturalnih studija Rijeka uz podršku partnera.

Na okruglom stolu razgovaralo se s Riječankama i Riječanima o mizoginim i diskriminatornim praksama u našem društvu.

Gosti predavači bili su: dr.sc. Jelena Višnjić, predavačica u Centru za ženske studije iz Beograda, Ivan Blažević voditelj kampanje Drugotna na sav glasa iz zaklade Solidarna, studentica Petra Bezjak te mag.cult. i mag.teol. Greta Grakalić Rački, a moderatorica razgovora bila je dr.sc.Brigita Miloš.

Pogledajte zanimljiva izlaganja i teme unutar okruglog stola!